Product list

13,85 EUR / 16,62 EUR (20.00% DPH)
Kúpiť   
na požiadanie
Router od TP link, 150Mbps 802.11n Router / Gateway s chipsetom Atheros. S 1x WAN portom a 4x LAN portami a jednou odnímatelnou všesmerovou anténou....
14,50 EUR / 17,40 EUR (20.00% DPH)
Kúpiť   
na požiadanie
Router od TP link, 150Mbps 802.11n Router / Gateway s chipsetom Atheros. S 1x WAN portom a 4x LAN portami a jednou neodpájatelnou všesmerovou anténo...
7,17 EUR / 8,60 EUR (20.00% DPH)
Kúpiť   
na sklade
TP-LINK TL-WN721N je bezdrôtový USB adaptér Draft N s technológiou MIMO, umožnujúci ľahké pripojenie vášho počítača alebo notebooku k bezdrátovým si...
6,82 EUR / 8,18 EUR (20.00% DPH)
Kúpiť   
na požiadanie
10/100 5 port ethernet Switch, plastové prevedenie. Technické parametre Rozmery: 140×85×30mm Normy: IEEE 802.3 10Base-T, IEEE...
8,84 EUR / 10,61 EUR (20.00% DPH)
Kúpiť   
na požiadanie
10/100 8 port ethernet Switch, plastové prevedenie. Technické parametre Rozmery: 140×85×30mm Normy: IEEE 802.3 10Base-T, IEEE...
14,50 EUR / 17,40 EUR (20.00% DPH)
Kúpiť   
na požiadanie
Malý SOHO switch pre menšie skupiny alebo domácnosti s 5x portmi RJ-45 10/100/1000Mbps. Štandard IEEE 802.3x Full Duplex Flow Control. Auto negociác...
37,88 EUR / 45,46 EUR (20.00% DPH)
Kúpiť   
na požiadanie
TP-Link TL-SF1008P 8portový stolní přepínač PoE 10/100 Mbit/s   Hlavní znaky:   - Se čtveřicí portů PoE probíhá přenos dat a ...
10,13 EUR / 12,16 EUR (20.00% DPH)
Kúpiť   
na požiadanie
 
10/100 8 port ethernet Switch, plastové prevedenie. Technické parametre Rozmery: 140×85×30mm Normy: IEEE 802.3 10Base-T, IEEE...
17,45 EUR / 20,94 EUR (20.00% DPH)
Kúpiť   
na požiadanie
 
10/100 8 port ethernet Switch, plastové prevedenie. Technické parametre Rozmery: 140×85×30mm Normy: IEEE 802.3 10Base-T, IEEE...
2,99 EUR / 3,59 EUR (20.00% DPH)
Kúpiť   
na sklade
Ethernet card TF-3239DL 10/100 Mbps Sieťová karta TP-LINK s chipsetom Realtek RTL 8139D je duálna 10/100 Mbit/s interná sieťová karta do slotu PCI ...
33,47 EUR / 40,16 EUR (20.00% DPH)
Kúpiť   
na požiadanie
Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna se použije konvertor MC111CS. Převodník metalické s...
32,01 EUR / 38,41 EUR (20.00% DPH)
Kúpiť   
na požiadanie
 
Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna se použije konvertor MC112CS.   Převodník m...
23,06 EUR / 27,67 EUR (20.00% DPH)
Kúpiť   
na požiadanie
MiniGBIC/SFP Modul slúži ako rozšiřujúcí modul pre switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pre Single-mode vlákno 9/125um s 2ma konektormy LC (...
27,16 EUR / 32,59 EUR (20.00% DPH)
Kúpiť   
na sklade
Šetrite počet použitých vlákien a využite technologiu WDM, ktorá umožňuje obojsmerný prenos dát pres jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikov...
56,13 EUR / 67,36 EUR (20.00% DPH)
Kúpiť   
na sklade
Šetrite počet použitých vlákien a využite technologiu WDM, ktorá umožňuje obojsmerný prenos dát pres jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikov...
23,06 EUR / 27,67 EUR (20.00% DPH)
Kúpiť   
na požiadanie
MiniGBIC/SFP Modul slúži ako rozšiřujúcí modul pre switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pre Single-mode vlákno 9/125um s 2ma konektormy LC (...
23,06 EUR / 27,67 EUR (20.00% DPH)
Kúpiť   
na požiadanie
 
MiniGBIC/SFP Modul slúži ako rozšiřujúcí modul pre switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pre Single-mode vlákno 9/125um s 2ma konektormy LC (...
23,06 EUR / 27,67 EUR (20.00% DPH)
Kúpiť   
na požiadanie
 
MiniGBIC/SFP Modul slúži ako rozšiřujúcí modul pre switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pre Single-mode vlákno 9/125um s 2ma konektormy LC (...
6,81 EUR / 8,17 EUR (20.00% DPH)
Kúpiť   
na požiadanie
Power over Ethernet Splitter s nastavitelným výstupom 5V/12V použitelné do 100metrov.Kompatibilné s IEEE 802.3af
12,91 EUR / 15,49 EUR (20.00% DPH)
Kúpiť   
na požiadanie
 
Power over Ethernet Splitter s nastavitelným výstupom 5V/12V použitelné do 100metrov.Kompatibilné s IEEE 802.3af

V nákupnom košíku zatiaľ nemáte žiaden tovar
Login:   Heslo: